• ISPARTA: Sanayi Mh. 3207 Sk. No:4/13 Merkez / Isparta
  • İZMİR   : Evka3 Mh. 129 Sk. No:4/11 Bornova / İzmir
  • Pazartesi - Cuma 08.30 - 18.00

İşyeri Hekimi

Hizmeti

İş Güvenliği

Hizmeti

Diğer Sağlık Personeli

Hizmeti
Tel : İzmir:0 544 574 00 32 Isparta:0 246 223 16 16

İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti

İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti

İş Güvenliği Hizmeti

Çalışanların ya da temsilcilerinin görüşünü de alarak işverene önerilerde bulunmak

İşin ve işyerinin yapısına göre oluşabilecek tehlikeleri engellemeye yönelik alınması gereken güvenlik önlemleri konusunda, çalışanların ya da temsilcilerinin görüşünü de alarak işverene önerilerde bulunmak ve uygulamasının takibini yapmak.

İşverene, iş yeri amirlerine ve çalışanlara danışmanlık yapmak

İş Kanunu, İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile İSG mevzuatlarında yer alan hükümlerin yerine getirilmesini sağlamak için işverene, iş yeri amirlerine ve çalışanlara danışmanlık yapmak ve uygulamaları denetlemek.

İsg yönetim sistemi dokümanlarını hazırlamak

İşe giriş işlemleri, acil durum müdahale planı, yıllık eğitim planı, değerlendirme raporu, meslek hastalığı, iş kazası, yasal mevzuat, iş sağlığı ve güvenliği talimatları ile risk değerlendirme konularını kapsayan; ISG yönetim sistemi dokümanlarını hazırlamak.

İşyerinin ISG yönünden risk analizlerini yapmak

İşyerinin ISG yönünden risk analizlerini yapmak. Olası tehlikelere karşı alınması gereken önlemleri tespit etmek, risk analiz dosyasını hazırlamak. Sonrasında, tehlike ve kaza ihtimallerine ilişkin risklerin nasıl önleneceğini gösteren acil durum planlarını hazırlamak, İşvereni ve çalışanları bilgilendirmek.

Merhaba ! Nasıl yardımcı olabilirim