• Sanayi Mh. 3207 Sk. No:4/13 Merkez / Isparta
  • Pazartesi - Cuma 08.30 - 18.00

İşyeri Hekimi

Hizmeti

İş Güvenliği

Hizmeti

Diğer Sağlık Personeli

Hizmeti
Tel : 0 246 223 16 16

Kurumsal

Hakkımızda - Misyon - Vizyon

Kurumsal

kurumsal

Hakkımızda

2018 yılında kurulmasına karşın sektörde deneyimli yönetim ekibi ve isg profesyonellerinden oluşan Kuzey OSGB İş sağlığı ve güvenliğinin önemini temel değerlerimizden sayıyor ve bu konuda en üst düzeyde sorumluluklarımızı sahipleniyoruz. Her kurum için o kuruma özel çalışmalar yapılması ilkesi ile yola çıkan KUZEY OSGB bu farklı yaklaşımı sayesinde kısa sürede hizmet verdiği firmaların ilgisini ve beğenisini kazanmayı başarmıştır.

KUZEY OSGB büyüme hedeflerini, değerlerimizin ve hizmet kalitesini kurumlara taşımaya olanak sağlayacak şekilde yavaş, dikkatli ve ilkeli bir şekilde sürdürmeyi benimseyerek en küçüğünden en büyüğüne tüm projelerinde oluşturduğu standartların sürdürülebilir olmasını sağlamıştır.

Misyon

Sektörde sürdürülebilir kalkınmayı, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Mesleki etik değerlere saygılı, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan, faaliyette bulunduğu her bölgede iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörün lideri olmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Kuzey OSGB, İhtiyaca uygun çözümler sunarak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun , insana ve çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları oluşturarak bu amaçlar çerçevesinde yaptığı işin sorumluluğunu alan, hızlı ve doğru projeler üreten kurumsal bir yapıdır.

500

Hizmet verilen işletme

10000

Hizmet verilen çalışan

20000

Sağlık Taraması

35

İsg Profesyonelleri

MÜŞTERİLERİMİZ

Mutlu Patronlar

İş güvenliği ve işçi sağlığının önemini temel değerlerimizden sayıyor ve bu konuda en üst düzeyde sorumluluklarımızı sahipleniyoruz. Her kurum için o kuruma özel çalışmalar yapılması ilkesi ile yola çıkan KUZEY OSGB bu farklı yaklaşımı sayesinde kısa sürede hizmet verdiği firmaların ilgisini ve beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Merhaba ! Nasıl yardımcı olabilirim